تلخ اما عامه پسند | معرفی کوتاه فیلم متری شیش و نیم

فیلم متری شیش و نیم
فیلم متری شیش و نیم

یکی از بزرگترین فیلم های امسال که توانست مهم ترین و ارزشمند ترین جایزه جشنواره فجر یعنی  سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را آن خودش کند در حال حضر روی پرده های سینما در حال اکران است و با موفقیت هم از نظر بیننده و هم فروش به راه خودش ادامه میدهد .

منوچهر روستایی باز هم دست روی یک موضوع گذاشت که قبلا آن را در فیلم ابد و یک روز به تصویر کشیده بود و حالا با همان ترکیب و رنگ و لعاب اثر عامه پسند  دیگری را خلق کرد .

او از بازیگران اصلی که در ابد یک روز هم بودند و خوش درخشیده بودند یعنی نوید محمد زاده, پیمان معادی و پریناز ایزدیار استفاده کرد و دوباره شاهد درخشش آن ها در این اثر بودیم .

داستان فیلم درباره ی ماجرای دستگیری یک عضو بزرگ فروش مواد مخدر است و پستی و بلندی زندگی هایی که توسط مواد مخدر نابود شده اند .

داستان با تلخی های بسیار فراوان همراه است که شما را در خود فرو میبرد , از روایت زندگی های نابود شده تا تقلای پلیس برای دستگیری خلافکاران و همینطور  با چاشنی های بسیار عاطفی و عاشقانه که در داستان وجود دارد .

ایفای نقش فوق العاده تیم بازیگری یکی از نقاط قوت این فیلم است و درخشان ترین عضو این تیم را میتوان نوید محمد زاده نامید چرا که با حضورش در چنین نقشی و نقش آفرینی دیدنی اش به عالی تر شدن فیلم می افزاید . اما در کنار او پیمان معادی که یکی دیگر از بازیگران به نام و حرفه ای  که همیشه در همه آثارش عالی بوده در این فیلم هم بار دیگر خودش را عالی تر نشان داده است .

متری شیش و نیم روایتی است تلخ اما عامه پسند و با تمام جرئت میتوان گفت این فیلم ارزش دیدن را دارد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *